Transport miejski Wiadomości

Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę w Warszawie

Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę w Warszawie Fot. NaKolei.pl

Do śmiertelnego wypadku na torach doszło kilkaset metrów od stacji Warszawa Płudy w kierunku stacji PKP Żerań, między godziną 7 a 8 rano.  Mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym- informuje portal warszawawpigulce.pl.

Na miejscu pracuje policja, która stara się ustalić szczegółowe przyczyny wypadku. ZTM ostrzega, że są duże utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Z powodu utrudnień w rejonie stacji Warszawa Płudy mogą występować opóźnienia, odwołania, relacje skrócone w kursowaniu pociągów SKM S3 i S9 i KM R9 i RL – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM – ZTM w SKM liniach S3 i S9 w całej relacji oraz autobusach linii 723, 731, 736, 741 (na całej trasie w obu kierunkach), tramwajach linii 18 (z krańca Żerań FSO do przystanku Centrum), a także linii 20 (z krańca Żerań FSO do przystanku Metro Ratusz Arsenał).

Uruchomiono ponadto dodatkowe autobusy na linii 723 ze stacji PKP LEGIONOWO do krańca Żerań FSO – informuje w komunikacie ZTM.