NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi Pasażerowie wchodzą do gry – planszówki wracają do pociągów PKP Intercity

Pasażerowie wchodzą do gry – planszówki wracają do pociągów PKP Intercity

Adrian Izydorek
fot. PKP Intercity S.A.

Okazja do wspólnej zabawy, urozmaicenia podróży i wygrania atrakcyjnych nagród powraca do pociągów PKP Intercity. Przewoźnik zaprasza pasażerów wybranych pociągów do udziału w drugiej edycji akcji organizowanej we współpracy z firmą REBEL. Już 27 i 28 lipca w trasę wyruszą specjalne wagony z grami.

 

Fani planszówek, którzy planują podróże koleją, nie mogą przegapić tej okazji. W ostatni weekend lipca na pokładzie wybranych pociągów PKP Intercity będzie można zagrać w blisko 50 gier planszowych.

 

Specjalny wagon dla graczy dostępny będzie w następujących pociągach:

  • 27.07.2019 r. (sobota): IC 3807 Malczewski na odcinku Wrocław Główny (odjazd z Wrocławia godz. 11:51) – Kołobrzeg  (przyjazd do Kołobrzegu godz. 18:27)
  • 28.07.2019 r. (niedziela): EIC 8100 na odcinku Kołobrzeg (odjazd z Kołobrzegu godz.16:27) – Warszawa Zachodnia  (przyjazd do Warszawy 22:56)

Pasażerowie będą mogli zagrać m.in. w „Tokio Express”, „Colt Express”, czy kultowe już „Wsiąść do pociągu: Europa”. Ponadto na podróżnych czeka specjalny konkurs, w którym do wygrania będą gry REBEL, a także gadżety PKP Intercity. Miłośnicy planszówek będą mogli też liczyć na wyjątkowy poczęstunek, a także specjalny upominek – mini wersję gry „Dobble”, w sam raz na wakacyjne podróże.

Pierwsza odsłona tegorocznej akcji, która miała miejsce pod koniec czerwca, spotkała się z dużym zainteresowaniem pasażerów. Nie zabrakło dobrej zabawy i świetnej atmosfery, podróżni chwalili taki pomysł na urozmaicenie wakacyjnego wyjazdu – mówi Katarzyna Grzduk, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Wyjątkowej akcji towarzyszy także konkurs na profilu Facebook przewoźnika. Uczestnicy mają szansę wygrać jedną z 10 gier planszowych. Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na profilu PKP Intercity. Pociąg do podróży.

W tym roku planszówkowa zabawa PKP Intercity została podzielona na trzy części. Trzecia, a zarazem ostatnia szansa, żeby zagrać w popularne gry w specjalnym wagonie przewoźnika, pojawi się w ostatni weekend sierpnia. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności