Strona główna » Wiadomości » Tabor » PKP PLK wysyłają na naprawy okresowe wagony 412Za

PKP PLK wysyłają na naprawy okresowe wagony 412Za

Redakcja
Fot. PKP PLK S.A. (ilustracyjne)

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na wykonanie czynności z zakresu poziomu utrzymania P3 wagonów typu 412Za.

Zamówienie obejmuje:

  1. wagon typu 412Za o nr fabr. 494 nr EVN PL PLK 80 51 984 9 622 8 zgodnie z zakresem określonym w Dokumentacji Systemu Utrzymania Wagonu typu 412Za, wagonu towarowego platforma czteroosiowa typu 424Z z odmianą 424Za oraz
  2. wagon typu 412Za o nr fabr. PNI/R/0713/08 nr EVN PL – PLK 80 51 984 9667 – 3 zgodnie z zakresem określonym w Dokumentacji Systemu Utrzymania Wagonu typu 412Za, wagonu towarowego platforma czteroosiowa typu 424Z z odmianą 424Za.

Zakres czynności związanych z utrzymaniem typu pojazdu kolejowego zestawionych w Dokumentacji Systemu Utrzymania (DSU), przyjętej do stosowania przez PKP PLK S.A. Realizacja zakresu tych prac jest wymagana do zapewniania bezpieczeństwa w transporcie kolejowym przez pojazd kolejowy włączony do eksploatacji. Wykonanie tych prac z zakresu poziomu utrzymania P3.

W zakresie prac utrzymania poziomu P3 należy sprawdzić napisy oraz znaki, które powinny być zgodne z obowiązującą kolorystyką w PKP PLK S.A. W przypadku nieczytelnych lub uszkodzonych, trzeba będzie odnowić lub wykonać na nowo. Należy również sprawdzić stan taśm odblaskowych, w przypadku braku lub uszkodzenia taśm wyposażyć pojazdy kolejowe w elementy odblaskowe poprawiające ich widoczność poprzez zastosowanie samoprzylepnych, homologowanych taśm odblaskowych.

Prace mają zostać wykonane w Centrum Serwisowe znajdującym się w warsztacie w ISE Wrocław Główny. Na ich realizację będzie 20 dni.

Oferty w przetargu można składać do 19 października 2022 roku.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności