Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Oferta wakacyjna PKP Intercity

Oferta wakacyjna PKP Intercity fot. PKP Intercity

PKP Intercity zapowiada nową ofertę wakacyjną.Będzie to ponad 400 połączeń po Polsce i Europie obsługiwanych pociągami przewoźnika.

Przewoźnik proponuje wakacyjne podróże swoimi pociągami m.in. nad morze – do Kołobrzegu, Świnoujścia, Łeby, Ustki, Trójmiasta czy na Hel oraz na Warmię i Mazury – do Olsztyna, Działdowa i Iławy. Dodatkowo w tym roku pociągi PKP Intercity dotrą też do Giżycka (weekendy; trasa Łódź – Giżycko; pociąg TLK Niegocin). Będą również uruchomione połączenia m.in. na Ukrainę, Węgry, Słowację do Czech, Austrii, Niemiec czy Rosji.

PKP Intercity zaprasza do wycieczek z Warszawy w Beskid Śląski, czy w Karkonosze, gdzie w Kudowie–Zdroju można zobaczyć Kaplicę Czaszek czy przejść się po Parku Narodowym Gór Stołowych. Będzie można podróżować również do Szklarskiej Poręby. Pendolino pojedzie do Jeleniej Góry. Do Zakopanego, które jest stałą atrakcją podróżniczą będzie można dojechać kilkoma pociągami przewoźnika.

PKP Intercity przypomina o istniejących ofertach ze zniżkami dla pasażerów, z których warto skorzystać by zaoszczędzić pieniądze. To m.in. Bilet Rodzinny, Karta Dużej Rodziny, Bilet dla SenioraBilet Weekendowy, Bilet Weekendowy MAX oraz obowiązujące zniżki ustawowe.

Podczas wakacji podróżni będą mogli skorzystać z pomocy informatorów mobilnych, którzy będą dyżurowa na 11 największych dworcach kolejowych w kraju w terminach: 23-26 czerwca, 11, 15, 30, 31 sierpnia oraz 1-4 września.

Więcej informacji o atrakcjach wartych obejrzenia podczas wyjazdów z PKP Intercity oraz o biletach znajdą Państwo na stronie przewoźnika.