Kadry i ludzie Przewozy pasażerskie
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-blueocean

Nowy rekord na przejeździe biletem weekendowym! 4 331 kilometrów przejechanych pociągiem w niecałe 3 dni

Nowy rekord na przejeździe biletem weekendowym! 4 331 kilometrów przejechanych pociągiem w niecałe 3 dni Fot: FB/ Podróże z Mateuszem

Mamy nowy rekord w najdłuższym przejeździe biletem weekendowym PKP Intercity! Rekord dotyczy przejazdu na terminowym bilecie, w trakcie “krótkiego weekendu”.

Pan Mateusz pobił kolejny rekord! W styczniu bieżącego roku pisaliśmy o pobiciu rekordu przez Pana Mateusza na najdłuższy przejazd biletem weekendowym, wtedy to przejechanych zostało 6322,9 km. Tamten rekord został pobity podczas długiego weekendu. Pan Mateusz tym razem zdecydował się pobić rekord na najdłuższy przejazd biletem weekendowym w trakcie krótkiego weekendu.

Pan Mateusz swoją podróż rozpoczął 17 lipca o godzinie 19:20 (bilet weekendowy zaczyna obowiązywać od godziny 19 w piątek, natomiast jego ważność kończy się w poniedziałek o godzinie 6:00), wsiadając do pociągu TLK Karpaty, którym podróżował z Tczewa do Warszawy Centralnej. Rekordzista spędził łącznie 51 godzin i 56 minut w pociągach z 59 możliwych godzin. Podróżował 12 pociągami, 4 kategorii IC oraz 8 TLK.

Pan Mateusz całą swoją podróż relacjonował na bieżąco na swoim Fanpage’u na Facebook’u “Podróże z Mateuszem”, serdecznie na niego zapraszamy. Rekordziście gratulujemy kolejnego kolejowego rekordu! Czekamy na śmiałków, którzy podejmą się wyzwania.

Zobacz również: Jest nowy rekord w przejeździe biletem weekendowym! Przeprowadziliśmy wywiad z Panem Mateuszem – nowym rekordzistą

 

Opublikowany przez Podróże z Mateuszem Niedziela, 19 lipca 2020