Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie Wiadomości

Na festiwal “Basowiszcza” 2019 z POLREGIO!

Na festiwal “Basowiszcza” 2019 z POLREGIO! fot. POLREGIO

POLREGIO we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Białoruskim Zrzeszeniem Studentów, w najbliższy piątek i sobotę, tj. 19 i 20 lipca 2019 roku uruchamia dodatkowe połączenia kolejowe dla uczestników jubileuszowej edycji Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi “Basowiszcza”.

W tych dniach na leśnej polanie Boryk w miejscowości Gródek odbędzie się 30-ta edycja Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi “Basowiszcza”. Na tę okazję, POLREGIO uruchomi dodatkowe połączenia kolejowe do Walił, dedykowane uczestnikom legendarnego festiwalu.

W piątek, 19 lipca pociągi będą odjeżdżały z Białegostoku o 15:50 i 19:30, a powroty z Walił zaplanowano o 16:54 i nocą, 20 lipca o godzinie 00:30. W sobotę pociągi kursują zgodnie z obowiązującym na tej linii weekendowym rozkładem. Rozkłady jazdy są dostępne m. in. na stronie internetowej bilety.polregio.pl.

Dzięki zapewnionym skomunikowaniom z innymi pociągami pasażerskimi na stacji Białystok, dogodny dojazd na imprezę uzyskają również goście spoza województwa podlaskiego (m.in. z Warszawy, Ełku, Olsztyna).

Przypominamy, że na tej trasie obowiązuje oferta promocyjna “Bilet dobrych relacji” w ramach której bilet normalny na trasie Białystok – Waliły kosztuje 5,30 zł. Osoby uprawnione do ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. koszt przejazdu dla studenta to tylko 2,60 zł.

Bilety są dostępne w kasach biletowych, na stronach internetowych polregio.pl (bilety.polregio.pl), biletyregionalne.pl, koleo.pl, e-podroznik.pl oraz w aplikacjach mobilnych POLREGIO, SkyCash i KOLEO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat.