Przewozy pasażerskie
Partnerzy działu

Leo Express wznawia połączenia z Krakowa do Pragi

Leo Express wznawia połączenia z Krakowa do Pragi fot. Stadler

Leo Express 3 lipca odnowi swoje linie do turystycznie popularnej Pragi i Ostrawy. Pierwsze połączenie z Krakowa do Pragi wyruszy w sobotę 4 lipca.

Pociąg do Pragi wyjeżdża w sobotę i poniedziałek przed południem z popołudniowym przyjazdem, z Pragi pociąg wyrusza w piątek i niedzielę po południu z wieczornym przyjazdem do Krakowa. To połączenie jest idealne na przykład na euroweekend lub turystykę. Bilety można już nabyć na stronie www.le.cz

Wyjazdy pociągów Leo Express z Polski do Czech i z powrotem:

Sobota i poniedziałek: Kraków 04:15 – Praga 11:20
Piątek i niedziela: Praga 16:08 – Kraków 22:52

 

Nowości w dezynfekcji pociągów

Leo Express zachowuje nadal w pociągach środki bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie, oprócz dezynfekcji pociągów kilka razy dziennie przed wyjazdem ze stacji początkowej i dezynfekcji ozonowej, nowo będą w trakcie podróży dezynfekowane pojedyncze siedzenia, w chwili kiedy pasażer wysiądzie. Tym nowy pasażer zawsze usiądzie na wydezynfekowane siedzenie.

Dla pasażerów są nadal na pokładzie darmowe maseczki ochronne oraz mydło ze składnikiem dezynfekcyjnym. W ramach komunikatów pokładowych ciągle przypominamy o potrzebie noszenia maseczek ochronnych.