Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

KolejLove wakacje w podróży z POLREGIO to szansa na kody zniżkowe

KolejLove wakacje w podróży z POLREGIO to szansa na kody zniżkowe fot. NaKolei.pl

Okaż trzy wykorzystane bilety z oferty wakacyjnej POLREGIO i otrzymaj bon zniżkowy na przejazdy. Trwa kampania reklamowa Spółki pod nazwą ,,KolejLove wakacje!”.

POLREGIO rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej pod nazwą ,,KolejLove wakacje!”, skupiając się tym razem na wakacyjnych podróżach. W ten sposób przewoźnik promuje swoją wakacyjną ofertę na weekendowe podróże.

W ramach kampanii reklamowej trwa promocja na zasadach programu lojalnościowego. Osoby, które zgłoszą się do kasy POLREGIO z trzema wykorzystanymi biletami z oferty wakacyjnej otrzymają bon o wartości 10 zł do wykorzystania na stronie e-podroznik.pl. Akcja dotyczy biletów: mini-turystyczny, turystyczny, REGIOkarnet oraz miniREGIOkarnet i potrwa do końca września.  

Poprzez kampanię „KolejLove wakacje!” chcemy zachęcić do odwiedzania pociągami POLREGIO najpopularniejszych wakacyjnych kierunków najczęściej wybieranych przez Polaków: góry, morze i Mazury. Sprofilowana i różnorodna oferta wakacyjna sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a dodatkowe korzyści w formie kodów zniżkowych uradują niejednego pasażera – mówi Sylwia Szyszkowska-Wilkowska, Naczelnik Wydziału Marketingu i Promocji Przewozów Regionalnych, właściciela marki POLREGIO.

Szczegóły oferty wakacyjnej POLREGIO znajdują się na stronie Spółki.