Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Koleje Śląskie zapraszają do dialogu

Koleje Śląskie zapraszają do dialogu fot. KŚ

Przedstawiciele Spółki Koleje Śląskie zachęcają do podzielenia się opinią o niedawno wprowadzonym nowym rozkładzie jazdy oraz o jakości usług przewoźnika.

Koleje Śląskie chcą uzyskać informację zwrotną od podróżnych, którzy korzystają z usług przewoźnika po wprowadzeniu nowego rozkładu jazdy. Spotkanie będzie sposobnością do rozmów o dalszych działaniach Spółki. Będzie można porozmawiać m.in. o propozycjach dotyczących aktualnego i przyszłego rozkładu jazdy, obsługi podróżnych, oferty cenowej, a także wszelkich innych pomysłach i uwagach dotyczących funkcjonowania Kolei Śląskich.

Koleje Śląskie zapraszają do swojej siedziby (budynek A, sala konferencyjna na II piętrze przy ulicy Raciborskiej 58 w Katowicach) w dniu 12 stycznia br. o godzinie 13:00. O wszelkich nurtujących sprawach i zagadnieniach, jak również o nowym rozkłądzie jazdy będzie można porozmawiać m.in. z przedstawicielami zarządu spółki. Zaproszono również przedstawicieli Wydziału Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Swoje uczestnictwo w spotkaniu należy potwierdzić drogą e-mailową na adres:  mwawrzaszek@kolejeslaskie.com do czwartku 11 stycznia do godziny 10:00.

Więcej szczegółów na stronie Spółki.