Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Jarocin Festiwal-będzie specjalny pociąg Poznańskiej Kolei Metropolitalnej

Jarocin Festiwal-będzie specjalny pociąg Poznańskiej Kolei Metropolitalnej fot. Koleje Wielkopolskie

Jarocin Festiwal 2018 odbędzie się w dniach 13-15 lipca. Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na transport zorganizowany przez Koleje Wielkopolskie i Poznańską Kolej Metropolitalną.

Organizacja transportu ze specjalnymi warunkami dla osób wybierających się na Jarocin Festiwal to inicjatywa Stowarzyszenia Metropolia Poznań. Na co mogą liczyć uczestnicy imprezy? M.in. na specjalny pociąg, który zabierze ich w drogę powrotną. W działania włączają się Koleje Wielkopolskie i coraz bardziej popularna Poznańska Kolej Metropolitalna, która działa w ramach KW.

Specjalna oferta będzie skierowana dla uczestników Festiwalu posiadających trzydniowy karnet wstępu na Jarocin Festiwal 2018 lub opaskę dodawaną do karnetu, które upoważniają do:

• przejazdu w relacji z Poznania Gł. do Jarocina, w pierwszych dwóch dniach rozpoczęcia Festiwalu tj. 13 i 14 lipca br. z rabatem 30%;
• darmowego przejazdu w relacji Jarocin – Poznań Gł. pociągiem specjalnym w dniu zakończenia Festiwalu tj. 16 lipca br. o godzinie 2:04;

na podstawie 3-dniowego karnetu lub opaski.

Wszystkie te atrakcje oferty specjalnej będą realizowane tylko w pociągach Kolei Wielkopolskich, które są operatorem Poznańskiej Kolei Metropolitalnej.

Rozkład jazdy specjalnego festiwalowego pociągu powrotnego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej (16 lipca):

fot. KW