Ekonomia i rynek Konferencje i spotkania Wiadomości

Grupa Track Tec otrzymała prestiżową nagrodę „Inwestor bez granic 2019”

Grupa Track Tec otrzymała prestiżową nagrodę „Inwestor bez granic 2019” Fot. NaKolei.pl

Podczas największej imprezy biznesowej Europy Centralnej – XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, która odbywa się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Katowicach, Grupa Track Tec otrzymała prestiżową nagrodę „Inwestor bez granic 2019”.

 Track Tec nominowany był w kategorii „polscy inwestorzy za granicą”. Grupa została wyróżniona nagrodą za „intensywne i skuteczne działania na europejskim rynku infrastruktury kolejowej w oparciu o produkty spełniające najwyższe standardy jakości”.  Doceniono fakt, że rozwiązania Track Tec z sukcesem działają w ponad 40 krajach.

Nagrodę w czasie uroczystej Gali w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach, w dniu 13 maja, odebrał Jarosław Pawluk – Prezes Zarządu Track Tec S.A.

 Track Tec to zdecydowanie inwestor bez granic. Nasze rozwiązania z powodzeniem stosowane są nie tylko w Polsce, ale również w tak odległych państwach, jak Kanada, Tajwan czy Brazylia. Unikalna wiedza, ponad 100-letnie doświadczanie oraz innowacyjność naszych produktów, pozwalają nam na realizację zadań w nawet najbardziej trudnych warunkach. W imieniu swoim i wszystkich Pracowników Grupy Track Tec bardzo dziękuję za tę nagrodępowiedział Jarosław Pawluk.

Wybierając najlepszych inwestorów, kapituła konkursu oceniała m.in. skalę inwestycji,  skuteczność strategii, wysokość nakładów, wolumen produkcji, zużycie surowców, wielkość sieci dostawców, wpływ na potencjał polskiej gospodarki oraz innowacyjny charakter stosowanych technologii i wytwarzanych produktów.

W konkursie o honorowy tytuł walczyły polskie i zagraniczne firmy, m.in. BASF, Danone, Siemens, Volvo Polska, Rockwell Automation Polska, Adamed, Mokate, Selena, Apator, Colian.

 Głównymi i konsekwentnie realizowanym celami Track Tec są: stałe powiększanie grona Klientów na całym świecie i nieustanne zwiększanie innowacyjności produktów i rozwiązań technicznych. Grupa prowadzi intensywne działania na rynku międzynarodowym, a produkty ze znakiem Track Tec obecne są w ponad 40 krajach- przypomina Grupa Track Tec.