Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

15 stycznia pierwsza tura ferii zimowych. Planując wyjazd zapoznajcie się z ofertą PKP Intercity

15 stycznia pierwsza tura ferii zimowych. Planując wyjazd zapoznajcie się z ofertą PKP Intercity fot. PKP Intercity

Zaplanujcie ferie zimowe z PKP Intercity – przewoźnik oferuje atrakcyjne połączenia kolejowe w atrakcyjnych cenach i kierunkach.

 Ferie zimowe z PKP Intercity to dobre podróże w polskie góry. Spółka informuje o swojej ofercie przewozowej na czas zbliżających się ferii zimowych. Dodatkowo przewoźnik zapewni wzmocnioną informację pasażerską na wybranych dworcach w kraju.

Ferie w tym roku wypadają kolejno:

  • 15 stycznia-28 stycznia województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie;
  • 22 stycznia-4 lutego województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie;
  • 29 stycznia-11 lutego województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie;
  • 12 lutego-25 lutego województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, wielkopolskie, świętokrzyskie.

PKP Intercity oferuje ok. 30 pociągów dla chcących odwiedzić Tatry, Karkonosze, Beskidy. Dla grup 11-osobowych przewoźnik mam do zaproponowania bilety grupowe. Dla łatwiejszego planowania wyjazdów ze znajomymi lub rodziną stworzono specjalną aplikację (szczegóły tutaj: https://www.intercity.pl/przejazdy-grupowe.html).

TLK ,,Podhalanin”, EIC ,,Morskie Oko” czy IC ,,Soła” to tylko niektóre z pociągów, które szybko i komfortowo zabiorą nas w polskie góry. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie przewoźnika.

 Bilet Taniomiastowy to oferta, z której będą mogli skorzystać np. mieszkańcy Górnego Śląska. Z Katowic do Bielska-Białej TLK czy IC pojadą za 17 zł. Podróż pociągami ekspresowymi w ramach oferty Super Promo będzie można przejechać na trasie już za 29 zł.

Szczegóły oferty wraz z informacjami o zniżkach i promocjach znajdą Państwo na stronie przewoźnika. Udanych podróży i wspaniałego wypoczynku zimowego!