NaKolei.pl WiadomościKolej na świecie Kilkulatek wpadł w szczelinę między peronem a wagonem pociągu [WIDEO]

Kilkulatek wpadł w szczelinę między peronem a wagonem pociągu [WIDEO]

Adrian Izydorek
fot. ABC News

Całe zdarzenie miało miejsce w Sydney. Australijska policja udostępniła nagranie z niebezpiecznej sytuacji ku przestrodze, w której kilkulatek wpadł w wąską szczelinę między peronem a wagonem pociągu.  Inni podróżni znajdujący się na dworcu natychmiast ruszyli z pomocą.

Na udostępnionym nagraniu widać jak kobieta kieruje się do drzwi wejściowych pociągu, jedną ręką pcha przed siebie wózek dziecięcy, w drugiej trzyma małe dziecko, natomiast przed nią idzie mały chłopiec. Chłopiec wsiadając do pociągu nie zauważył szczeliny i do niej wpadł. Zdenerwowana matka od razu reaguje machając ręką, dając znać obsłudze pociągu, żeby pociąg nie ruszył.

Inni podróżni, którzy byli świadkami zdarzenia od razu ruszyli z pomocą kobiecie. Jednemu z podróżnych udaje się wyciągnąć dziecko z szczeliny z powrotem na platformę peronu. Na szczęście dziecku nic się nie stało.

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności