Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Bilety okresowe KD, POLREGIO i SKM Trójmiasto już w aplikacji KOLEO

Bilety okresowe KD, POLREGIO i SKM Trójmiasto już w aplikacji KOLEO fot. KOLEO

Od 1 września może zakupić bilety okresowe POLREGIO, Kolei Dolnośląskich i SKM Trójmiasto poprzez aplikację mobilną KOLEO. Jak sprawuje się ten kanał sprzedaży?

Kolejne ułatwienia dla podróżujących codziennie do pracy czy szkoły. Od 1 września bilety okresowe POLREGIO, KD i SKM Trójmiasto są już dostępne w aplikacji mobilnej KOLEO. Mowa zarówno o biletach weekendowych, tygodniowych, miesięcznych czy kwartalnych.

Bardzo ważną funkcją przy kupnie biletu przez aplikację KOLEO jest jego automatyczny zapis w pamięci urządzenia. Można mieć do niego szybki dostęp bez użycia internetu. Dodatkowo kopia biletu zawsze jest wysyłana w pliku PDF na adres mailowy pasażera.

Dzięki innowacyjnej technologii, kontrola biletu zakupionego w KOLEO jest również banalnie prosta – na ekranie smartfona wyświetla się kod 2D, który automatycznie się rozświetla podczas skanowania przez konduktora. Takie rozwiązanie docenią z pewnością wszyscy Ci, którzy martwią się, że zgubią lub zniszczą swój bilet miesięczny oraz nie chcą stać w długich kolejkach.

KOLEO oferuje bilety w dokładnie takiej samej cenie jak w kasach – z uwzględnieniem wszelkich ulg i promocji, co przekłada się na bardzo wysokie zadowolenie klientów. Potwierdzeniem świetnej oceny aplikacji KOLEO przez pasażerów jest bardzo wysoka nota – 4,6/5 na platformie Google Play oraz fakt, iż z platformy KOLEO korzysta już ponad milion użytkowników miesięcznie.

Aplikacja KOLEO na system Android: https://koleo.pl/android
Aplikacja KOLEO na system iOS: https://koleo.pl/ios