Ogólna

Życzenia świąteczne składa Krzysztof Mamiński, prezes zarządu Spółki PKP S.A.

Życzenia świąteczne składa Krzysztof Mamiński, prezes zarządu Spółki PKP S.A. fot. PKP CARGO

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia oraz kilka słów do wszystkich kolejarzy kieruje Krzysztof Mamiński, prezes zarządu PKP S.A.

 

Szanowni Państwo,

Święta to czas spotkań. Odwiedzamy swoich najbliższych, spędzamy chwile w rodzinnym gronie, podróżujemy do tych, którzy są dla nas ważni. My, Kolejarze, każdego dnia staramy się, aby te podróże były jak najlepsze – to nasza misja, którą z pasją realizujemy.

W mijającym roku na kolei wydarzyło się wiele dobrego – prowadzimy wielkie inwestycje, które zmienią oblicze naszej branży. Dziękuję Wszystkim Państwu za Wasze zaangażowanie i ciężką, codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i komfortu naszych pasażerów. Głęboko wierzę, że nadchodzący rok, pełen nowych wyzwań, także będzie dla nas powodem do dumy i radości z osiągniętych efektów naszej pracy.

Wszystkim obecnym i byłym Pracownikom Kolei, a także Emerytom i Rencistom kolejowym składam najserdeczniejsze życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil z Najbliższymi oraz Szczęśliwego nowego, 2018 roku.

Krzysztof Mamiński
prezes zarządu PKP S.A.