Strona główna » Wiadomości » W CPK szukają Prezesa i członka Zarządu. Aplikacje do 8 kwietnia

W CPK szukają Prezesa i członka Zarządu. Aplikacje do 8 kwietnia

Redakcja
Fot. CPK (zdjęcie ilustracyjne)

W piątek, Centralny Port Komunikacyjny ogłosił przeprowadzenie konkursu na stanowiska prezesa zarządu oraz członka zarządu. Kandydaci zainteresowani aplikowaniem mają czas do 8 kwietnia na przesłanie swoich zgłoszeń. Proces rekrutacyjny rozpocznie się od weryfikacji dokumentów, a następnie, w dniach 11-12 kwietnia, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne w formie telekonferencji.

Proces rekrutacyjny

Rada nadzorcza CPK przygotowała trzystopniowy proces selekcji. Pierwszym etapem jest zgłaszanie kandydatów i weryfikacja ich zgłoszeń pod względem formalnym.

Drugi etap to indywidualne rozmowy z wyselekcjonowanymi kandydatami, mające na celu głębsze poznanie ich doświadczenia oraz kompetencji.

Ostatni etap to wybór najlepszych kandydatów na oba stanowiska, którzy najlepiej wpisują się w potrzeby spółki oraz jej długoterminowe cele.

Wymogi i oczekiwania

Kandydaci muszą spełnić szereg wymogów, w tym posiadanie wiedzy o sektorach działalności CPK, doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych.

Dodatkowo, rada nadzorcza kładzie duży nacisk na doświadczenie związane z projektami infrastrukturalnymi oraz zdolności lidera niezbędne do prowadzenia tak dużego przedsięwzięcia.

Podobne artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x