Strona główna » Wiadomości » Uwaga! Zastępcza komunikacja na trzech liniach: Sławno-Darłowo, Nysa – Opole Główne, Nysa – Kędzierzyn-Koźle

Uwaga! Zastępcza komunikacja na trzech liniach: Sławno-Darłowo, Nysa – Opole Główne, Nysa – Kędzierzyn-Koźle

Redakcja
Fot. PKP PLK S.A. (ilustracyjne)

13 lutego 2024 r. na trasach Sławno-Darłowo, Nysa – Opole Główne oraz Nysa – Kędzierzyn-Koźle wprowadzono zastępczą komunikację autobusową, by zaradzić awariom i problemom technicznym.

Pasażerowie korzystający z połączeń kolejowych na trasach Sławno-Darłowo, Nysa – Opole Główne oraz Nysa – Kędzierzyn-Koźle zostali zaskoczeni zmianami w swoich planach podróży w dniach 12-13 lutego 2024 roku. Z powodu awarii oraz problemów technicznych na wspomnianych liniach, uruchomiono Zastępczą Komunikację Autobusową (ZKA i AKZ), mającą na celu minimalizację niedogodności dla podróżujących.

ZKA i AKZ – kluczowe informacje:

Dla linii Sławno-Darłowo, przystanki ZKA zlokalizowane są w miejscowościach Sławno, Boleszewo, Nowy Jarosław, Sińczyca, i Darłowo. Na trasach Nysa – Opole Główne oraz Nysa – Kędzierzyn-Koźle, autobusowa komunikacja zastępcza (AKZ) została wprowadzona w odpowiedzi na problemy techniczne, wpływając na regularność kursowania pociągów.

Ograniczenia w przewozie

Wszyscy podróżni powinni spodziewać się utrudnień w przewozie wózków, w tym inwalidzkich, a także niemożliwości przewozu rowerów na wszystkich trzech liniach.

Wsparcie dla podróżnych

Przewoźnicy udostępnili specjalne rozkłady jazdy autobusów komunikacji zastępczej oraz numer telefonu dla uzyskania informacji o opóźnieniach i utrudnieniach na terenie województwa opolskiego.

Apel do podróżnych

Przewoźnicy przepraszają za utrudnienia, apelując o cierpliwość i zrozumienie. Zachęcają do zapoznania się z aktualnymi rozkładami jazdy i planowaniem podróży z wyprzedzeniem.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności

0
Would love your thoughts, please comment.x