Przewozy pasażerskie Wiadomości
Partnerzy działu

Uwaga! Nielegalny punkt sprzedaży biletów SKM Trójmiasto w Galerii Metropolia

Uwaga! Nielegalny punkt sprzedaży biletów SKM Trójmiasto w Galerii Metropolia fot. SKM Trójmiasto

SKM Trójmiasto alarmuje, że w Galerii Metropolia w Gdańsku od kilku dni działa nielegalny punkt sprzedaży biletów SKM i innych przewoźników.

Nielegalny punkt sprzedaży biletów SKM Tójmiasto oraz innych przewoźników znajduje się w Galerii Metropolia w Gdańsku. Przewoźnik ostrzega przed nieuczciwymi i nieprofesjonalnymi sprzedającymi zaznaczając, że punkt ten nie jest kasą Spółki i nie jest powiązana z nim żadną umową ani inną formą współpracy.

Jeśli zakupili Państwo bilety właśnie w tej ,,kasie” prosimy o uważne przeczytanie informacji od przewoźnika. Nie jest to kasa SKM Tójmiasto. A nielegalna sprzedaż odbywa się tam już od kilku dni. Przewoźnik zaapelował do firmy obsługującej fałszywą kasę o zaprzestanie działań na szkodę pasażerów i Spółki.

Przedstawiciele Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście zaznaczają, że osoby sprzedające w tym punkcie nie są ich pracownikami. Nie posiadają żadnych szkoleń i odpowioedniej wiedzy, by zaproponować podróżnym korzystną i w pełni satysfakcjonującą ofertę. W kasie tej nie ma możliwości reklamowania biletu.

Zapraszamy do śledzenia komunikatów na stronie przewoźnika. Tam też dowiedzą się Państwo gdzie można znaleźć kasy biletowe SKM oraz uzyskać informacje o korzystnych ofertach przewozowych po regionie wraz z wyszczególnieniem przysługujuących zniżek i ulg.