Przewozy pasażerskie
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-pkpintercity

Ty i Raz, Dwa, Trzy – współtowarzysze podróży pojadą o 30% taniej

Ty i Raz, Dwa, Trzy – współtowarzysze podróży pojadą o 30% taniej fot. POLREGIO

POLREGIO przypomina, że w grupie nie tylko raźniej, ale i taniej. Oferta ,,Ty i Raz, Dwa, Trzy” to zniżka do 30% na przejazd dla współtowarzyszy podróży.

Jak podaje przewoźnik, ,,Ty i Raz, Dwa, Trzy” to oferta stworzona z myślą o tych, którzy lubią podróżować w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób do tej samej stacji przeznaczenia, tym samym pociągiem. Dla pierwszej osoby wydaje się bilet jednorazowy, koszt biletu liczony jest wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową. Dla pozostałych osób wydaje siębilety tańsze o ok. 30% od taryfy normalnej.

Bilety według oferty możesz nabyć w kasie biletowej, u konduktora, w automacie biletowym, na stronach internetowych i przez aplikacje naszych Partnerów: biletyregionalne.pl, bilkom.plkoleo.ple-podroznik.plSkyCash oraz w ponad 800 salonach KOLPORTERA.

Przewoźnik dba o komfort i atrakcyjność wakacyjnych przejazdów po Polsce. Jedną z ciekawych akcji promocyjnych jest kampania reklamowa ,,KolejLove wakacje!”, która pozwala na tańsze podróże weekendowe. Okaż trzy wykorzystane bilety z oferty wakacyjnej POLREGIO i otrzymaj bon zniżkowy na przejazdy.

W ramach promocji ,,Ty i Raz, Dwa, Trzy: można podróżować pociągami: REGIO w całym kraju, interREGIO na trasie Łódź – Warszawa oraz osobowymi innych przewoźników regionalnych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Wielkopolskich i Kolei Małopolskich. Szczegóły na stronie POLREGIO.