Wczoraj, 30 listopada odbył się Polsko-Niemiecki Szczyt Kolejowy w Szczecinie. W Szczycie wzięli udział przedstawiciele regionów przygranicznych obu państw, ministerstw właściwych do spraw transportu …
Tag:
Wczoraj, 30 listopada odbył się Polsko-Niemiecki Szczyt Kolejowy w Szczecinie. W Szczycie wzięli udział przedstawiciele regionów przygranicznych obu państw, ministerstw właściwych do spraw transportu …