O przyczynach kryzysu energetycznego i perspektywach na kolejne lata dyskutowano podczas debaty „Czy i jak można zarządzać kryzysem energetycznym na kolei?” zorganizowanej przez …
Tag:
Czy i jak można zarządzać kryzysem energetycznym na kolei?
-
-
Na pytanie o kryzys energetyczny trzeba odpowiedzieć poprzez politykę konkretów, która realizowana jest w sytuacji wojennej – mówił podczas zorganizowanej przez 'NaKolei.pl’ oraz …

