Kadry i ludzie Wiadomości
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-blueocean

Pomóżmy wrócić Maćkowi do zdrowia! Fundacja Grupy PKP przedłuża zbiórkę pieniędzy

Pomóżmy wrócić Maćkowi do zdrowia! Fundacja Grupy PKP przedłuża zbiórkę pieniędzy Fot. Fundacja Grupy PKP

Fundacja Grupy PKP przedłuża zbiórkę na leczenie podopiecznego Macieja Surówki. Do 15 kwietnia br. możecie przesyłać pieniądze na specjalne konto Fundacji Grupy PKP. Zebraną kwotę Fundacja przeznaczy na leczenie i rehabilitację.

W marcu rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na leczenie Macieja Surówki, który w lutym uległ ciężkiemu wypadkowi. Nasz podopieczny jest studentem pierwszego roku filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Niestety obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym w Limanowej, wcześniej walczył o życie na Oddziale Intensywnej Terapii w Szpitalu Uniwersyteckim w Prokocimiu.

Liczy się każda złotówka!

Do 15 kwietnia 2020 możecie przesyłać pieniądze na leczenie Macieja Surówki. Prosimy o wsparcie finansowe rodziny, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji i nagłej potrzebie. Fundusze z tej zbiórki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów rehabilitacji i pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym, psychoterapię, fizjoterapię, neuro terapię oraz zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego (m.in.: materac przeciwodleżynowy, łóżko rehabilitacyjne, wózek inwalidzki itp.) oraz dostosowanie mieszkania do potrzeb osoby z niepełnosprawnością.

Jak można pomóc Maciejowi?

Do 15 kwietnia br. można wpłacić pieniądze na konto Fundacji Grupy PKP: 81 1320 0019 1649 3010 2000 0009, wpisując w treść przelewu: darowizna na cele statutowe – dla  Macieja Surówki. Zachęcamy również do wsparcia poprzez przekazanie 1% podatku postępując zgodnie z poniższą instrukcją:

W formularzu rocznego zeznania podatkowego, w kategorii: „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO” (OPP), w rubryce Numer KRS należy wpisać 0000499069, obok wysokość wnioskowanej kwoty.

Następnie poniżej w kategorii INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, w rubryce Cel szczegółowy 1% należy wpisać Maciej Surówka oraz (koniecznie) w rubryce Wyrażam zgodę, w kwadracie zaznaczyć „X”. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź problemów związanych z procedurą przekazania środków jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zadzwoń do nas albo napisz.

Liczy się każde wsparcie, każda przekazana złotówka, która pomoże Maćkowi w powrocie do normalnego funkcjonowania.

/Fundacja Grupy PKP