NaKolei.pl Wiadomości Podkarpackie: Tragiczny wypadek w Tryńczy. Nie żyje kierowca samochodu ciężarowego

Podkarpackie: Tragiczny wypadek w Tryńczy. Nie żyje kierowca samochodu ciężarowego

Redakcja
Fot. OSP KSRG Tryńcza

Wczoraj w miejscowości Tryńcza doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął kierowca samochodu ciężarowego.

W miejscowości Tryńcza (woj. podkarpackie) kierowca samochodu ciężarowego wjechał na przejeździe kolejowo-drogowym wprost pod nadjeżdżający pociąg.

W dniu dzisiejszym po raz drugi rozległ się dźwięk syreny alarmowej. O godzinie 15:24 dyżurny SK KP PSP w Przeworsku zaalarmował naszą jednostkę do zderzenia pociągu z samochodem ciężarowym w miejscowości Tryńcza. Niestety kierowca samochodu ciężarowego zginął na miejscu – czytamy w komunikacie OSP KSRF Tryńcza.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, 37-letni kierowca samochodu ciężarowego zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Kierowca wjechał pod pociąg regio relacji Przeworsk – Stalowa Wola. Ani obsłudze, ani pasażerom pociągu nic się nie stało. Połączenie było obsługiwane przez Impulsa. W ostatnim czasie również na Podkarpaciu kierowca samochodu dostawczego wjechał pod pociąg Newagu na przejeździe w Widełce – więcej informacji.

Fot. OSP KSRG Tryńcza

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności