Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

PKP Intercity zachęca do podróży na trasie Warszawa-Berlin. Tańsze bilety już w przedsprzedaży

PKP Intercity zachęca do podróży na trasie Warszawa-Berlin. Tańsze bilety już w przedsprzedaży fot. PKP Intercity

Warszawa-Berlin za 25€. PKP Intercity uruchamia pulę tańszych biletów. Są już dostępne w przedsprzedaży.

Pociągiem PKP Intercity z Warszawy do stolicy Niemiec będzie można podróżować już za niecałe 25€ – takie hasło rzuca przewoźnik zachęcając do kupna biletów, które są już w przedsprzedaży. Mowa o podróżach na trasie Warszawa-Berlin realizowanych od 1 listopada br.

Nie tylko Warszawa-Berlin

To także oferta dla podróżnych m.in. z Trójmiasta, Bydgoszczy czy Poznania. Na połączenia z Warszawy, Trójmiasta czy Bydgoszczy najtańszy bilet dostaniemy już za 24,90€, a z Poznania za zaledwie 14,90€. Oferta z Warszawy, Trójmiasta i Bydgoszczy podzielona jest na 5 progów promocyjnych przechodzących płynnie od 24,90 do 42,90€–gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej. Cena podstawowa z Warszawy wynosi 52,60€.

Natomiast na pociągi z Poznania do Berlina obowiązywać będą 3 progi promocyjne: 14,90€,19,90€ oraz 24,90€. Cena podstawowa na połączenia wynosi 39,80€. Liczba biletów objętych danym progiem promocyjnym jest ograniczona, dlatego im szybciej dokona się zakupu biletu, tym taniej można pojechać. Powyższe ceny obowiązują w klasie 2, natomiast atrakcyjnymi cenami promocyjnymi  będą objęte także przejazdy w klasie 1.

Bilety najwygodniej kupić przez internet. Szczegóły oferty na stronie przewoźnika.

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Każdego dnia uruchamia około 360 pociągów oraz realizuje największy w historii Spółki program inwestycyjny w tabor i zaplecza techniczne.