Strona główna » Opinie » Działania » Integracja roku – C&C Partners podpisała umowę z ALDESA CONSTRUCCIONES

Integracja roku – C&C Partners podpisała umowę z ALDESA CONSTRUCCIONES

Adrian Izydorek
Materiał prasowy

C&C Partners podpisała umowę z ALDESA CONSTRUCCIONES, S.A., w ramach projektu „Zaprojektowanie, dostawa i instalacja elementów prezentacji dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu monitoringu wizyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na dworcach, stacjach i przystankach kolejowych”, realizowanego na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Jest to największy projekt infrastrukturalny w zakresie systemów bezpieczeństwa realizowany dotąd w Polsce i obejmuje swoim zakresem wyposażenie Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem PKP PLK zlokalizowanym w Warszawie oraz kompleksową zabudowę systemów bezpieczeństwa na 133 dworcach i przystankach kolejowych. Docelowo system ma objąć swoim zasięgiem ponad 800 lokalizacji na terenie całej Polski.

C&C Partners w ramach zawartej umowy dostarczy i wdroży zaawansowany system monitoringu wizyjnego z wbudowaną analizą obrazu oparty o rozwiązanie TKH Security B.V. (VDG Sense), wiodący na świecie system interkomowy Commend International wraz ze słupkami alarmowymi SOS wyposażonymi w kamery Hanwha Techwin, zaawansowaną platformę integrującą i zarządzającą wszystkimi systemami bezpieczeństwa WinGuard PSIM+ Advancis Software oraz sprawdzone środowisko sprzętowe, oparte o rozwiązania firmy Dell i NEC.

www.ccpartners.pl

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności