Przewozy pasażerskie Wiadomości
Partnerzy działu

Gdynia: Mężczyzna na wózku inwalidzkim zakleszczony w drzwiach pociągu. Kto zawinił?

Gdynia: Mężczyzna na wózku inwalidzkim zakleszczony w drzwiach pociągu. Kto zawinił? fot. Pixabay

Specjalna komisja bada sprawę zdarzenia, do którego doszło wczoraj na peronie w Gdyni Redłowie. Mężczyzna na wózku inwalidzkim zakleszczony w drzwiach składu był ciągnięty po peronie przez pociąg SKM.

Mężczyzna na wózku inwalidzkim cudem uniknął tragedii: Jak podają media chwile grozy przeżył meżczyzna na wózku inwalidzkim, który chciał wejść na pokład pociągu SKM Trójmiasto. Do zdarzenia doszło na peronie w Gdyni Redłowie. Podczas próby wjazdu do środka pojazdu drzwi zatrzasnęły się na wózku, zakleszczając w nich tym samym niepełnosprawnego mężczyznę. Sytuacja wzbudziła popłoch i natychmiastową reakcję innych pasażerów. Skład ruszył ciągnąc go za sobą po peronie. Pojazd przejechał tak ok. 40 m. Niepełnosprawny został finalnie uwolniony z zatrzaśniętych drzwi. Całe szczęście nie ucierpiał w zdarzeniu.

SKM w Trójmieście bada kto zawinił podczas odjazdu. Powołano komisję, która po przejrzeniu nagrań z monitoringu będzie mogła ustalić okoliczności zdarzenia.

Partnerzy portalu


PKP Intercity
PKP Intercity
Polregio
Radio WNET
BOBC
Wolna Droga
W Polityce
Centrum Rozwoju Transportu
Klaster Luxtorpeda 2.0
Izba Kolei
TeleInfo24
Więcej w Przewozy pasażerskie, Wiadomości
NaKolei.pl - Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie - czego spodziewać się od niedzieli?
Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie – czego spodziewać się od niedzieli?

Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie - co zmieni się od 10 grudnia? Przewoźnik proponuje zwiekszoną liczbę pociągów m.in. na trasie Legnica-Wrocław....

Zamknij