Debaty Kadry i ludzie Wiadomości

CPK Live! Women. Czyli debata i warsztaty kobiet związanych z transportem kolejowym

CPK Live! Women. Czyli debata i warsztaty kobiet związanych z transportem kolejowym

Już 3 marca o godz. 10:00 zapraszamy na drugą edycję eventu online CPK Live!, organizowanego przez Centralny Port Komunikacyjny.

CPK Live! to połączenie debaty i warsztatów eksperckich. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet bohaterkami wydarzenia będą kobiety, które zawodowo związane są z transportem lotniczym i kolejowym.

Poprzez CPKLive! chcemy zaproponować Państwu udział w debatach ekspertów, których tematem będą m.in. inwestycje kolejowe i lotniskowe realizowane w ramach programu CPK. CPKLive! to również okazja, żeby przyjrzeć się naszej codziennej pracy– mówi Mikołaj Wild, prezes spółki CPK.

Druga edycja CPKLive! będzie podzielona na kilka części. Pierwsza z nich to „CPK Talks”, czyli debata w studiu: spotkanie na żywo z kobietami-ekspertami z branży kolejowej oraz lotniskowej. Druga – „CPK Works”, warsztaty w formule webinaru, które poprowadzą eksperci zatrudnieni w CPK. To właśnie w trakcie tej części przewidujemy możliwość zadawania na żywo pytań dotyczących inwestycji CPK.

Trzecia część to „CPK od kuchni”, czyli spotkanie z Marcinem Horałą, pełnomocnikiem rządu ds. CPK. Tak jak podczas pierwszej edycji imprezy zarejestrowani uczestnicy będą mogli telefonicznie zadawać pytania wiceministrowi infrastruktury.

CPK Live! Women ma charakter zamknięty i odbywa się w formie online. Do udziału w konferencji wymagana jest rejestracja pod adresem: cpklive.pl