Przewozy pasażerskie
Partnerzy działu

BUDAPEST SPECJAL – taniej do stolicy Węgier z PKP Intercity

BUDAPEST SPECJAL – taniej do stolicy Węgier z PKP Intercity Fot. PKP IC

PKP Intercity przygotowało atrakcyjną ofertę na wakacyjne wyjazdy do Budapesztu. Pociągami przewoźnika można pojechać w obie strony już za 39 euro.

PKP Intercity wprowadził nielimitowaną ofertę z biletami ,,tam i z powrotem ” na przejazdy do Budapesztu. Cena biletu to kwota od 39 euro. Taryfa została aktywowana już 15 czerwca. Oferta BUDAPEST SPECJAL obowiązuje wyłącznie przy przejazdach z Warszawy/Katowic/Krakowa  do Budapesztu i z powrotem, w drugiej klasie.

Kurs Warszawa-Budapeszt-Warszawa to koszt 49 euro. Podróż do Budapesztu z Krakowa i Katowic i z powrotem będzie kosztować 39 euro. W składach polskich należy nabyć dodatkowo płatną miejscówkę za 3,50 euro, w pociągach węgierskich opłata ta wyniesie 3 euro.

Dla rodzin z dziećmi podróż do Budapesztu będzie tańsza. Ceny dla najmłodszych zaczynają się od 10,40 euro dla połączeń z Warszawy, od 3,90 euro z Krakowa i od 2,60 euro z Katowic (plus opłata za zarezerwowanie miejsca).

PKP Intercity proponuje dwa bezpośrednie połączenia (jedno dzienne i jedno nocne) Warszawa-Budapeszt i Katowice-Budapeszt. Termin ważności zakupionego biletu to jeden miesiąc. Zakupu mozna dokonać w krajowych kasach PKP Intercity na 60 dni przed terminem wyjazdu.

Więcej informacji na stronie przewoźnika.