Prace operatora łączności telekomunikacyjnej mogą spowodować problem z zakupem biletów poprzez kasy stacjonarne i biletomaty Kolei Śląskich. Utrudnienia mogą wystąpić jutro, 21 sierpnia.
Koleje Śląskie informują, że w związku z pracami technicznymi prowadzonymi przez operatora łączności telekomunikacyjnej, w dniu 21.08.2018 r. mogą wystąpić utrudnienia podczas zakupu biletów KŚ i POLREGIO. Mowa o zakupie biletów przez kasy stacjonarne i biletomaty śląskiego przewoźnika.
Zakup biletu w innych kanałach elektronicznych: e-KŚ, e-podróżnik, SkyCash oraz u personelu pokładowego powinien przebiegać bez zakłóceń.
Utrudnienia wynikają z prac serwisowych jakie operator łączności telekomunikacyjnej zaplanował na noc z poniedziałku na wtorek, czyli z 20 na 21 sierpnia. W przypadku utrzymania się problemów z działaniem biletomatów i kas stacjonarnych we wtorek 21 sierpnia, personel pokładowy w naszych pociągach nie będzie pobierał opłaty dodatkowej za wystawienie biletu.
Gdzie kupić bilet?
- Bilety w systemie e-KŚ można nabyć pod TYM ADRESEM.
- Bilety w systemie e-podróżnik można nabyć pod TYM ADRESEM.
- Aplikację SkyCash można pobrać: z Google Play, App Store oraz Microsoft Store.
Problemy z zakupem biletów na pociągi POLREGIO będą związane z wprowadzaną tego dnia zmianą cen biletów przez spółkę Przewozy Regionalne. Szczegóły na stronie Kolei Śląskich.

