Kadry i ludzie Kolej na świecie
Partnerzy działu
partner-dzialu-logo-blueocean

Zmiany w Zarządzie Leo Express. Powołano nowego prezesa

Zmiany w Zarządzie Leo Express. Powołano nowego prezesa Fot. LEO Express

Powołano nowego prezesa Leo Express, zastępując dotychczas obejmującego to stanowisko Petera Köhlera, pod którego kierownictwem firma osiągnęła w zeszłym roku obrót w wysokości miliarda koron.

Nowym Prezesem Zarządu LEO Express został Pavel Spilka. Spilka posiada wieloletnie doświadczenie, między innymi w zarządzaniu kryzysowym spółkami.

 

 

 

 

 

 

Leo Express to firma o wielkim potencjale, o czym świadczy dotychczasowy sukces, który może przebić się na kolejach regionalnych i międzynarodowych. Moim zdaniem możemy pomóc firmie w dalszym jej rozwoju. Skupię się głównie na poprawie rentowności Leo Express, który w ubiegłym roku odnotował obrót w wysokości ponad miliarda koron i wzrost skonsolidowanego zysku – mówi nowy Prezes Zarządu Leo Express, Pavel Spilka.

Fot. LEO Express

Peter Köhler, który dotychczas obejmował stanowisko prezesa pozostaje w Zarządzie Leo Express. Od teraz będzie odpowiedzialny za planowanie strategiczne i  rozwój biznesu.

Zobacz równieżOtwarty dostęp dla Leo Express Global na trasie Praga – Terespol. Prezes UTK: “Cieszę się, że mogłem wydać kolejną decyzję otwartego dostępu “