Ekonomia i rynek Konferencje i spotkania Wiadomości

Wręczenie Nagród Gospodarczych na Forum Wizja Rozwoju w Gdyni – co jeszcze czeka uczestników wydarzenia?

Wręczenie Nagród Gospodarczych na Forum Wizja Rozwoju w Gdyni – co jeszcze czeka uczestników wydarzenia? fot. Forum Wizja Rozwoju fb

5 tysięcy uczestników, 500 prelegentów i prawie 100 paneli dyskusyjnych. Wielkimi krokami zbliża się Forum Wizja Rozwoju – największe  wydarzenie gospodarcze w Polsce północnej.

25 i 26 czerwca w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni i Gdynia Arenie spotkają się przedsiębiorcy, wizjonerzy i innowatorzy.

Podczas trwania forum będzie można wziąć udział w  17 blokach tematycznych, obejmujących takie zagadnienia jak: energetyka, szkolnictwo zawodowe, budownictwo, niepodległość gospodarcza, start-up, hackathon, forum partnerów, strefa ekonomiczna Polska, strefy ekonomiczne w Polsce, ekomobilność, e-gospodarka, transport, spedycja, logistyka, społeczna odpowiedzialność biznesu, srebrna gospodarka, gospodarka odpadami,  automatyzacja i robotyzacja oraz gospodarka morska.

W ramach Forum Wizja Rozwoju będzie można wziąć udział w konkursie Smart City Hackathon, Jest on skierowany do grafików, programistów, studentów, naukowców, przedsiębiorców i osób, które nie boją się wychodzić poza myślowe schematy. Organizatorzy: Fundacja Vizja Rozwoju oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają wszystkich, mających potrzebę wprowadzenia zmian do polskich miast, chcących wpłynąć na poprawę życia społeczności miejskiej oraz mają pomysł, jak podnieść atrakcyjność oraz konkurencyjność polskich miast na arenie międzynarodowej. Więcej informacji znajduje się na stronie wizjarozwoju.pl

Gdynia przyjmie uczestników Forum Wizja Rozwoju w dwóch obiektach, które należą do wizytówek miasta – Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia oraz nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej Gdynia Arena. To w tym miejscu, wieczorem 25 czerwca, odbędzie się wręczenie Nagród Gospodarczych.