Strona główna » Wiadomości » Świętokrzyskie, Staszów. Młody mężczyzna potrącony przez skład towarowy walczy o życie

Świętokrzyskie, Staszów. Młody mężczyzna potrącony przez skład towarowy walczy o życie

Redakcja
Fot. PKP PLK S.A. zdjęcie ilustracyjne

W nocy z piątku na sobotę w Staszowie doszło do dramatycznego zdarzenia. 29-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg towarowy i w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi szczegółowe śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Dramatyczne zdarzenie na torach

Około godziny 2:00, przy ulicy Targowej, młody człowiek siedzący na nasypie kolejowym został  potrącony przez nadjeżdżający pociąg. Joanna Szczepaniak, rzecznik prasowy miejscowej policji, podaje, że mogło to być spowodowane zbyt bliską odległością i niefortunnym zahaczeniem przez skład pociągu.

Śledztwo w toku

Policja podjęła niezwłoczne działania mające na celu dokładne zrekonstruowanie przebiegu wypadku. 29-latek, z obrażeniami ciała, został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim. 31-letni maszynista pociągu  był trzeźwy w momencie zdarzenia. Policja sprawdziła także stan trzeźwości poszkodowanego, który miał około 0,4 promila alkoholu w organizmie oraz pozytywny wynik testu na obecność środków odurzających.

Apel do świadków

Służby apelują do osób mogących posiadać jakiekolwiek informacje o okolicznościach wypadku o kontakt z najbliższą jednostką policji. Każda informacja może okazać się kluczowa dla wyjaśnienia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

 

Podobne artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x