Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Jutro Walentynki. POLREGIO pamięta o zakochanych

Jutro Walentynki. POLREGIO pamięta o zakochanych fot. POLREGIO

Kupon rabatowy na zakup biletów, warsztaty kulinarne w pociągu to nie jedyne atrakcje, jakie POLREGIO przygotowało z okazji jutrzejszych Walentynek.

NaKolei.pl - Bezpłatny przejazd Impulsem po Wielkopolsce Dla zamawiających bilety na pociągi przewoźnika w systemie e-podroznik.pl będą czekały specjalne kupony rabatowe na zakup kolejnych biletów POLREGIO. Akcja trwa od 14 do 18 lutego. Dodatkową atrakcją dla podróżnych chcących w nietypowy sposób spędzić miło czas z drugą połową, Spółka przygotowała warsztaty kulinarne pod hasłem “Gotuj z POLREGIO”. Będą odbywały się 18 lutego o godzinie 12:10 w pociągu relacji Kraków Płaszów – Kalwaria Zebrzydowska – Kraków Płaszów. Warsztaty poprowadzi Joanna Studnicka – uczestniczka znanych programów kulinarnych.

Zasady zgłoszeń na warsztaty kulinarne (maksymalnie 6 par): Tylko do dziś (13 lutego) można nadsyłać odpowiedzi na pytanie: “W jaki sposób zaaranżowałbyś randkę ze swoją drugą połówką w pociągu POLREGIO?” Odpowiedzi należy przesłać na adres: flexiteam@polskapress.pl. Zwycięzcy warsztatów wezmą udział w walentynkowej kolacji w jednej z krakowskich restauracji.

Jutro słodki poczęstunek przywita podróżnych w pociągach POLREGIO w woj. kujawsko-pomorskim. Zorganizowany zostanie specjalny przejazd zmodernizowanym pojazdem EN57ALd na trasie Olsztyn – Ostróda – Olsztyn. Można wziąć w nim udział na podstawie biletu okolicznościowego pobranego w kasie biletowej stacji Olsztyn Gł. Bilet można nabyć od dnia 13 lutego 2018 r.

Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1800 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług Spółki korzysta prawie 80 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1800 stacjach.

Więcej szczegółów na stronie przewoźnika.