NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi Pojazdy Elf 2 ruszą z Bytomia po kolejowej obwodnicy GOP

Pojazdy Elf 2 ruszą z Bytomia po kolejowej obwodnicy GOP

Redakcja

10 czerwca Koleje Śląskie organizują pierwsz przejazdy specjalne pojazdami Elf 2 po kolejowej obwodnicy GOP. Za przejazd specjalny plus wielokrotne podróżowanie pociągami KŚ w tym dniu zapłacimy 34 zł.

Chętni, by skorzystać z przejazdów specjalnych po obwodnicy GOP mogą zrobić to 10 czerwca. Koleje Śląskie zapraszają na pokład pociągów Elf 2, które 10 czerwca przewiozą pasażerów po nieuczęszczanej na co dzień trasie.

Elf 2 to najnowszy nabytek przewoźnika. Spółka organizuje dwa kursy specjalne po obbwodnicy również w celu przetestowania taboru przez najwazniejszych juroróe – pasażerów. Trasa będzie prowadzić m.in. przez Gliwice, Zabrze Makoszowy, Dąbrówkę Małą i Siemianowice Śląskie.

Za bilet na przejazd zapłacimy tylko 34 zł. W cenie ten zawierają się również przejazdy innymi pociągami KŚ. Oferta ta obowiązuje tylko 10 czerwca.  Dodatkowo osoby, które zarezerwują i wykupią bilet na pierwszy przejazd specjalny, będą mogły rozpocząć swoją podróż już w Katowicach. Stamtąd dostaną się do Bytomia – stacji początkowej i końcowej przejazdu specjalnego po obwodnicy. Bilet na drugi przejazd pozwoli na powrót tym samym składem do Katowic.

Rezerwacji można dokonać na stronie: http://okazjonalne.kolejeslaskie.com/. W jednej rezerwacji można wybrać maksymalnie cztery miejsca siedzące. Zarezerwowane bilety należy wykupić w kasie zlokalizowanej w Centrum Obsługi Pasażera na katowickim dworcu, w terminie wskazanym we wiadomości e-mail stanowiącej potwierdzenie złożenia rezerwacji.

Szczegóły na stronie przewoźnika.

Skomentuj ten artykuł

 

 

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności