Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie Tabor

PKP Intercity testuje swoje fotele na Dworcu Centralnym w Warszawie

PKP Intercity testuje swoje fotele na Dworcu Centralnym w Warszawie fot. facebook PKP Intercity

PKP Intercity zaprasza na Dworzec Centralny w Warszawie. Tam będzie można sprawdzić fotele do pociągów przewoźnika.

Konsultacje społeczne pozwalają na uzyskanie opinii od pasażerów-użytkowników kolei jakie działania są pożądane by poprawić nie tylko stan polskiego transportu szynowego, ale i ich komfortu korzystania z niego na co dzień. Jednymi z działań w ramach konsultacji są prowadzone przez PKP S.A. warsztaty kreatywne dot. dworców kolejowych w Polsce.

PKP Intercity postanowiło uzyskać opinię podróżnych na temat foteli do pociągów przewoźnika. W ramach konsultacji społecznych można wybrać się dziś na Dworzec Centralny w Warszawie, by przetestować fotele na specjalnie przygotowanym stoisku PKP Intercity.

Reprezentacja przewoźnika czeka na wszystkich zainteresowanych na dworcu od godziny 14:00 do godziny 18:00. Obiektywna opinia pasażerów, czyli najważniejszych odbiorców działań Spółek kolejowych jest tym, na co liczy się we wszystkich tego typu akcjach. Konsultacje społeczne pokazują potrzeby klientówi dają realny obraz tego do tej pory udało się osiągnąć.

Osoby, które udadzą się na Dworzec Centralny mogą usiąść w dwóch rodzajach fotelów od różnych producentów i wyrazić swoją opinię wypełniając krótką ankietę.