Strona główna » Wiadomości » Nieoficjalnie, z ostatniej chwili! Alan Beroud został prezesem PKP SA! W Zarządzie Grajda i Lisiewicz

Nieoficjalnie, z ostatniej chwili! Alan Beroud został prezesem PKP SA! W Zarządzie Grajda i Lisiewicz

Redakcja
Fot. Linkedin Alana Beroud,

Według naszych, niepotwierdzonych jeszcze informacji prezesem PKP SA i Grupy PKP został Alan Beroud, będący dotychczasowo prezesem SKM w Warszawie

Redakcja Nakolei.pl, która od dłuższego czasu śledziła sytuację w PKP SA, spodziewała się takiego obrotu spraw.

Nasza niedawna publikacja analizowała potencjalne ruchy kadrowe, zwracając uwagę na możliwe kierunki zmian w strukturze zarządzania. Przewidywaliśmy takie posunięcie kadrowe. Zmiana na stanowisku prezesa jest jednym z najważniejszych elementów tych przekształceń. Nieoficjalny skład nowego Zarządu:

Alan Beroud, dotychczasowy Prezes Zarządu SKM Warszawa,
Dariusz Grajda, Członek Zarządu Kolei Mazowieckich,
Paweł Lisiewicz, Członek Zarządu SKM Warszawa.

Choć oficjalne potwierdzenie nominacji Alana Berouda jeszcze nie nastąpiło, nasza redakcja pozostaje w gotowości, aby jako przekazywać „na gorąco” najświeższe informacje.  W oczekiwaniu, przypominamy sylwetkę, jeszcze nieoficjalnie potwierdzonego, nowego prezesa.

Alan Beroud dotychczasowy prezes SKM w Warszawie, posiada kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich oraz w zarządach spółek handlowych z branży budowlano-konstrukcyjnej oraz transportowej.

Był odpowiedzialny za strategiczne projekty w dużych grupach kapitałowych, takich jak: ACS, PBG, IMPEL. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz energetyki na Politechnice Śląskiej. Ukończył szereg kursów specjalistycznych na The George Washington University, Harvard University oraz Massachusetts Institute of Technology. Posiada tytuł EMBA dla sektora energetycznego oraz Master’s Certificate In Project Management.

Jego pasją są sporty i sztuki walki, których jest czynnym zawodnikiem. Posiada czarny pas w Krav-Maga i uprawnienia instruktora boksu. Aktywnie trenuje Muay Thai i brazylijskie Jiu Jitsu. Jest również mistrzem Polski (2021) w Wushu w formule Sanda.

Podobne artykuły

0
Would love your thoughts, please comment.x