Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Majówka z POLREGIO, nowe mundury pracowników – zapowiedź najbliższych działań Spółki

Majówka z POLREGIO, nowe mundury pracowników – zapowiedź najbliższych działań Spółki fot. NaKolei.pl

Dziś, 17 kwietnia, odbyła się konferencja prasowa Przewozów Regionalnych. Spółka podsumowała swoje dotychczasowe sukcesy, a także zapowiedziała krótko i długoterminowe plany, pełne atrakcji i udogodnień dla podróżnych. Zmienią się także mundury pracowników POLREGIO.

NaKolei.pl - Bezpłatny przejazd Impulsem po WielkopolscePOLREGIO zamknęło rok 2017 z wieloma sukcesami. Spółka nie zamierza zwalniać tempa- ten rok to kolejne miesiące aktywnych działań i pozytywnych zmian. Najbliższe już niebawem. Przewozy Regionalne zorganizują m.in. atrakcyjne podróże na długi weekend majowy.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej POLREGIO mogło pochwalić się bardzo dobrymi wynikami za 2017 rok. Przewoźnik odnotował duży wzrost liczby pasażerów. W 2017 roku, jak poinformowała Anna Lenarczyk, członek zarzadu PR, Dyrektor Handlowy, pociągami Spółki przejechało o 400 tys. więcej osób niż w roku 2016. Wzrost liczby zadowolonych klientów motywuje przewoźnika do wprowadzania coraz to nowszych udogodnień i rozwiązań, a także ofert, które będą spełniały wszelkie oczekiwania klientów. Mowa także o modernizowanym i nowym taborze, który zasila zasoby PR.

fot. NaKolei.pl

Spółka zaprasza do korzystania z oferty majówkowej. Bilet imienny ,,Majówka z POLREGIO” uprawnia do wielokrotnych przejazdów na terenie kraju ogólnodostępnymi pociągami REGIO i interREGIO w okresie 27.04. 2018 r. (od godz. 18:00) – 7.05.2018 r.  (do godz. 6:00). Jest to dziesięć dni podróżowania bez żadnych limitów w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wraz z wiosną nadchodzi ,,odświeżenie garderoby” pracowników – nowe mundury z mocnym akcentem POLREGIO

Pracownicy POLREGIO będą nosić nowe mundury, które jak widać na załączonym zdjęciu idealnie łączą klasyczny strój kolejarza z wyjątkowymi i przyjaznymi oku detalami nawiązującymi kolorystyką do barw przewoźnika.

fot. NaKolei.pl

Już niebawem drużyna konduktorska będzie korzystać z nowoczesnych terminali mobilnych. POLREGIO podpisało niedawno umowę w sprawie zamówienia urządzeń z konsorcjum TK Telekom i S&T Services. Będzie to aż 1780 sztuk terminali. Będzie to duże udogodnienie dla podróżnych, którzy będą mogli zapłacić kartą za bilet nabywany u obsługi pociągu.

Więcej szczegółów na stronie POLREGIO.