Strona główna » Wiadomości » KM przedłużają promocję 10% rabatu na zakup biletów okresowych w aplikacji

KM przedłużają promocję 10% rabatu na zakup biletów okresowych w aplikacji

Redakcja
Fot. Koleje Mazowieckie

Od września, podróżni, którzy kupują bilety okresowe w aplikacji mobilnej KM, otrzymują 10 proc. zniżki. Promocją są objęte bilety: odcinkowe (miesięczne, kwartalne), sieciowe (miesięczne, kwartalne i roczne) i strefowe KM (miesięczne i kwartalne). Bilety w promocyjnych cenach będzie można kupić do końca lutego 2024 r. 

Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich umożliwia zakup prawie wszystkich biletów w dowolnym miejscu i o każdej porze. Posiada m.in. funkcję automatycznego odnowienia biletu, możliwość odroczonej płatności oraz wybiera najkorzystniejszą ofertę cenową.

Daje nie tylko nieograniczony dostęp do kasy biletowej i punktu informacji. Jest również kompatybilna z systemem IKM. Zastosowany został mechanizm wspólnego logowania do aplikacji mobilnej i strony internetowej https://bilety.mazowieckie.com.pl/

Podróżni korzystający z aplikacji mogą skorzystać także z różnych form płatności. Za bilet można zapłacić, korzystając z karty płatniczej, BLIKA czy wybierając opcję szybkiego przelewu.

Aplikacja mobilna jest dostępna w sklepach App Store, Google Play oraz App Gallery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie – KM”. Aby z niej skorzystać, należy ją pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności

0
Would love your thoughts, please comment.x