Strona główna » Wiadomości » Forum Inwestycyjne PLK SA: dialog z branżą budowlaną

Forum Inwestycyjne PLK SA: dialog z branżą budowlaną

Redakcja
Fot. PKP PLK S.A.

 22 listopada w Warszawie odbyło się VII Forum Inwestycyjne organizowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Spotkanie, będące platformą dialogu pomiędzy zarządcą infrastruktury kolejowej a branżą budowlaną, miało na celu przedstawienie efektów współpracy oraz dyskusję nad przyszłymi inwestycjami i wyzwaniami w sektorze.

 PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (PLK SA) zorganizowały VII Forum Inwestycyjne, które stało się platfomą współpracy i dialogu z przedstawicielami branży budowlanej. Spotkanie miało na celu przedstawienie dotychczasowych osiągnięć i planów na przyszłość w zakresie inwestycji kolejowych w Polsce.

Podczas forum, PLK SA podzieliło się informacjami na temat postępu prac inwestycyjnych w 2023 roku oraz planów rozwojowych na rok 2024. Zostali zaprezentowani partnerzy z branży kolejowej, a dyskusje skupiały się na bieżących inwestycjach, statusie programów realizowanych przez PLK SA oraz strategiach na nadchodzące lata.

Liderzy grup roboczych Forum Inwestycyjnego szczegółowo omówili wyniki spotkań, wskazując na programy inwestycyjne, najważniejsze wyzwania, problemy oraz postulaty stawiane zarówno przed branżą, jak i zamawiającymi. Podkreślono znaczenie ciągłego dialogu i współpracy w celu efektywnego przebiegu procesu inwestycyjnego.

Od 2012 roku, kiedy to PKP PLK SA po raz pierwszy zorganizowało Forum Inwestycyjne, inicjatywa ta stała się kluczowym elementem w budowaniu efektywnej współpracy między wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w proces inwestycyjny w branży kolejowej. Regularne spotkania umożliwiają wymianę doświadczeń, wypracowanie wspólnych rozwiązań oraz identyfikację i rozwiązywanie problemów, co przekłada się na usprawnienie procesu inwestycyjnego od fazy planowania aż do zakończenia prac.

 

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności

0
Would love your thoughts, please comment.x