Wiadomości

Wjechał pod nadjeżdżający pociąg. Nie żyje 17-latka

Wjechał pod nadjeżdżający pociąg. Nie żyje 17-latka fot. Policja

Samochód kierowany przez 23-latka wjechał pod nadjeżdżający pociąg na przejeździe kolejowym w miejscowości Jarosławiec. 17-letnia pasażerka samochodu zginęła na miejscu. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do wypadku doszło 11 września, około godziny 23 w miejscowości Jarosławiec. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letni mieszkaniec Zamościa wjechał na oznakowany przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Przeworsk-Hrubieszów. W samochodzie wraz z kierowcą podróżowała 17-letnia pasażerka.

 

 

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe natychmiast podjęły akcję reanimacyjną 17-letniej pasażerki, jednak mimo starań nie zdołano przywrócić jej funkcji życiowych. Pasażerka poniosła śmierć na miejscu wypadku.

Kierujący samochodem został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone badania wykazały, że był trzeźwy oraz, że nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kierowca został zatrzymany przez policję oraz odebrano mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmie się prokuratura.

fot. Policja