Wiadomości

Warszawa: Śmiertelne potrącenie przy Olszynce Grochowskiej. Utrudnienia w ruchu aglomeracyjnym

Warszawa: Śmiertelne potrącenie przy Olszynce Grochowskiej. Utrudnienia w ruchu aglomeracyjnym Fot. PKP PLK S.A. (ilustracyjne)

W Warszawie na odcinku Warszawa Gocławek – Warszawa Olszynka Grochowska doszło do potrącenia człowieka. Utrudnienia występują w ruchu wszystkich przewoźników na odcinku Warszawa Wawer – Warszawa Wschodnia.

Dzisiaj, 12 stycznia 2021 roku po godzinie 15:30 doszło do potrącenia człowieka nieopodal przystanku Warszawa Olszynka Grochowska. W potrąceniu brał udział pociąg Kolei Mazowieckich relacji Góra Kalwaria – Dęblin o numerach 12670. Zderzenie spowodowało duże utrudnienie w ruchu wszystkich przewoźników na odcinku Warszawa Wawer – Warszawa Wschodnia.

Pociągi SKM Warszawa linii S1 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 45 minut. Dodatkowo SKM S1 mogą jechać z pominięciem przystanku Warszawa Olszynka Grochowska. Koleje Mazowieckie wprowadziły wzajemne honorowanie biletów z ZTM na odcinku Otwock – Warszawa Wschodnia – Otwock.

Jak poinformował zarządca infrastruktury, ruch pociągów jest prowadzony po jednym torze. Utrudnienia mają potrwać do 18:30