Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

W 60 godzin przez Polskę z POLREGIO

W 60 godzin przez Polskę z POLREGIO fot. POLREGIO

Bilet turystyczny POLREGIO obowiązuje od piątku od godziny 18:00 do poniedziałku do godziny 6:00 rano. To dobra opcja na weekendowe podróże- zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

POLREGIO przypomina o specjalnych ofertach weekendowych. Bilet turystyczny POLREGIO i mini bilet turystyczny to możliwość tańszych i wygodnych podróży po całej Polsce. Bilet turystyczny obowiązuje 60 godzin. W tym czasie, za 45 zł można zwiedzić bardzo wiele atrakcyjnych miejsc w kraju na pokładzie nowoczesnych pojazdów przewoźnika.

  • Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie).
  • Niewątpliwym plusem jest możliwość korzystania z oferty w tzw. „ długie weekendy”, wtedy ważność biletu rozszerza się również na dni świąteczne sąsiadujące bezpośrednio z weekendem.
  • Na bilecie należy wpisać imię i nazwisko oraz posiadać dokument stwierdzający tożsamość.

Bilet dostępny jest w wersjach:

Bilet turystyczny w cenie 45,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).
Mini bilet turystyczny w cenie 39,00 zł brutto honorowany jest tylko w pociągach REGIO.

Posiadacze biletu turystycznego i mini biletu turystycznego mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są te bilety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie POLREGIO.