NaKolei.pl Wiadomości Tychy: Ukradł walizkę z pociągu PKP Intercity. Poszukuje go policja [WIDEO]

Tychy: Ukradł walizkę z pociągu PKP Intercity. Poszukuje go policja [WIDEO]

Redakcja
Mat. Policja

Złodziej ukradł walizkę z pociągu PKP Intercity relacji Bydgoszcz Główna – Bielsko-Biała Główna. Nagranie z monitoringu udostępniła Policja, w celu zidentyfikowania złodzieja.

Do zdarzenia doszło dosyć dawno, bo 25 czerwca 2021 roku, kilkanaście minut po północy. Dopiero we wrześniu policja udostępniła nagranie z całej sytuacji, które może pomóc w celu identyfikacji złodzieja.

Do kradzieży doszło w pociągu dalekobieżnym rel. Bydgoszcz – Bielsko-Biała. Wartość skradzionej walizki wraz z zawartością oszacowano na 6 tysięcy złotych na szkodę podróżnej. Korzystając z tego, że podróżna przebywała na miejscu siedzącym, a jej bagaż znajdował się na półce bagażowej, sprawca przy wysiadaniu z EZT w Tychach sięgnął po cudzą własność.

Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu osoby. Rysopis sprawcy: Wiek z wyglądu około 25-30 lat, krótko ostrzyżony, ubrany w czarną koszulkę z logo i fioletowym napisem „Joker”, krótkie sportowe spodenki i czarne, sportowe buty. Na plecach założony szaro-pomarańczowy plecak.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Bielsku-Białej, tel. 47 857 14 20, 47 85 712 80 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Poczta elektroniczna kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość! – informuje Policja.

Zobacz również: Czy podróż pociągiem nocnym jest bezpieczna? Statystycznie codziennie dochodzi do kradzieży

Powrót na górę strony

Skomentuj ten artykuł

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem Polityka prywatności