Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Sportowcy The World Games 2017 na pokładzie pociągu KD

Sportowcy The World Games 2017 na pokładzie pociągu KD fot. KD

Sportowcy biorący udział w The World Games 2017 spotkali się z podróżnymi  pociągu Kolei Dolnośląskich. Promowali nadchodzące wydarzenie sportowe we Wrocławiu.

Podróżni jadący pociągiem KD relacji Wrocław-Jelcz-Laskowice mogli spotkać się z futbolistami Panthers Wrocław, wicemistrzem olimpijskim w wioślarstwie z Pekinu Pawłem Rańdą i reprezentantami Polski w wioślarstwie halowym. Promowali oni The World Games 2017. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu.

Dla pasażerów pociągu spotkanie z cenionymi sportowcami było sporą atrakcją. Podczas podróży mogli porozmawiac z nimi, a także dowiedzieć się więcej o igrzyskach, o których informowały rozdawane im ulotki i pakiety.

W Jelczu-Laskowicach w dniach 26-27 lipca zostaną rozegrane zawody w wioślarstwie halowym, czyli tzw. ergowiosłach w ramach The World Games 2017. Na pokładzie pociągu znalazł się Paweł Rańda – ambasador 10. Światowych Igrzysk Sportowych oraz srebrny medalista olimpijski z Pekinu w wioślarstwie.

The World Games 2017 rozpoczną się ceremonią otwarcia już dziś, 20 lipca o godzinie 19 na Stadionie Wrocław. Igrzyska to wydarzenie trwające 10 dni. i potrwają 10 dni. Osoby wybierające się na wydarzenie mogą skorzystać z 50% zniżki na bilety na pociągi Kolei Dolnośląskich.