NaKolei.pl WiadomościWydarzenia i targi SISCOG zaprezentuje swoje technologiczne rozwiązania w Australii

SISCOG zaprezentuje swoje technologiczne rozwiązania w Australii

Redakcja
Fot. Australasian Railway Association (ARA)

SISCOG zamelduje się na jednym z największych wydarzeń branżowych w Australii. Europejska firma przedstawi swoje rozwiązania IT dla operatorów kolejowych.

SISCOG to europejska firma specjalizująca się przygotowywaniem oprogramowania do optymalizacji, planowania i zarządzania zasobami dla operatorów kolejowych oraz transportu miejskiego. Firma będzie uczestniczyć na jednym z ważniejszych wydarzeń kolejowych w Australii, na AusRAIL 2022, które odbędzie się w Brisbane.

Rozwiązania dla systemów związanych z planowaniem rozkładów jazdy, systemem informacji pasażerskiej, oprogramowania dla zarządzania organizacją, zostaną zaprezentowane na stoisku SISCOG #58-59 w dniach 6-7 grudnia 2022 roku  w Brisbane Convention & Exhibition Centre.

Po raz pierwszy ze stoiskiem na wydarzeniu w Australii, ta konferencja i wystawa Australijskiego Stowarzyszenia Kolejowego (ARA) jest doskonałym miejscem do wspierania zaangażowania branży w kluczowe kwestie dotyczące przemysłu kolejowego w regionie – twierdzi SISCOG.

Na stoisku firmy zostaną zorganizowane debaty i prezentacje systemów wspierających organizację przedsiębiorstw. Na wydarzeniu zostanie również zaprezentowany najnowszy produkt firmy SISCOG – RAILNODE, który dotyczy planowania i zarządzania ruchem na stacjach, w bazach taborowych i na stacjach rozrządowych.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności