Działania Przewozy pasażerskie

Sawa Logistic czyli innowacyjne przewozy dla kolejnictwa

Sawa Logistic czyli innowacyjne przewozy dla  kolejnictwa Fot. Sawa Logistic

Na rynku kolejowym pojawia się wiele udogodnień dla maszynistów, rewidentów czy drużyn pociągowych, ale Sawa Taxi stworzyło usługę, która ucieszy nie tylko wspomniane zawody, a również Prezesów, Dyrektorów Finansowych czy Dyspozytorów ruchu kolejowego.

Cała Polska w zasięgu ręki

Sawa Logistic to dynamicznie rozwijająca się marka, działająca w zakresie przewozu osób na terenie całego kraju. Jako jedyna firma w Polsce są w stanie zrealizować przejazdy dla kolejnictwa na taką skalę. 450 aut + ok. 5000 taksówek w zabezpieczeniu pozwoliło firmie Sawa-Taxi Sp. z o.o., stworzyć produkt, dzięki któremu spółki kolejowe nie będą musiały mieć podpisanych kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu umów przewozowych z różnymi firmami.

System, mapy i oszczędności

Klient wraz z gwarancją realizacji usługi, otrzymuję również pełen dostęp do narzędzi kontrolnych: trasy przejazdu wraz ze szczegółowymi mapami, liczbę przejechanych kilometrów czy czas podstawienia auta (z dokładnością co do 1 minuty) to tylko niektóre udogodnienia. Najważniejszym czynnikiem, który przemawia za marką Sawa Logistic jest przede wszystkim oszczędność finansowa klienta.

Dyspozytura czy dyspozycyjność

Kontrolę nad prawidłową realizacją zleceń, sprawuje specjalnie przeszkolona kadra pracowników z dyspozyturą na czele, która 24h i 7 dni w tygodniu jest do dyspozycji zarówno kierowców jak i klientów.

Sawa Logistic zwraca również uwagę na pełną elastyczność w podejściu do klienta:

Nigdy nie zamykamy się na pomysły naszych klientów, wiele z nich usprawniło także naszą pracę, za co bardzo dziękujemy każdemu z osobna. – Bartosz Szymański, Członek Zarządu.

Fot. Sawa Logistic

Innowacyjność

Marka firmy Sawa-Taxi, nie jest zwykłą firmą transportową. Ponad 25-letnie doświadczenie w tej branży, pozwoliło stworzyć produkt, który powinien szczególnie zainteresować firmy szukające oszczędności, a także te, nastawione na nowoczesność, innowacyjność i przede wszystkim przejrzystość.

www.sawalogistic.pl