Działania Kolej jest dla ludzi Przewozy pasażerskie

Rodzinna Niedziela z Kolejami Śląskimi-11 marca z tej oferty przewoźnika skorzystało ok. 4400 osób

Rodzinna Niedziela z Kolejami Śląskimi-11 marca z tej oferty przewoźnika skorzystało ok. 4400 osób fot. KŚ

Koleje Śląskie w ramach akcji ,,Rodzinna Niedziela” przewiozły ok. 4400 osób. To odpowiedź na pierwszą niehandlową niedzielę. Oferta ma zachęcać do wspólnych aktywności i spędzania czasu w rodzinnym gronie – także czasu w podróży.

W ramach oferty ,,Rodzinna Niedziela” Koleje Śląskie zapewniały bezpłatne przejazdy dla rodziców, którzy wraz z dziećmi wybrali się w podróż pociągiem po regionie. Miała to być odpowiedź na pierwszą niehandlową niedzielę. Tylko 11 marca z oferty KŚ skorzystało ok. 4400 osób.

Przewoźnik cieszy się z tak pozytywnego odzewu mieszkańców regionu, którzy nie tylko skorzystali z usług Kolei Śląskich, ale i spędzili czas w gronie najbliższych, w dodatku przy sprzyjającej, wiosennej aurze za oknami. Spółka zapowiada powtórkę. Bezpłatne przejazdy dla rodzin będą organizowane w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, niedzielę bez handlu. Kolejna taka okazja nadarzy się już 1 kwietnia.

Największym zainteresowaniem 11 marca cieszyły się połączenia w kierunku Wisły oraz Żywca i Zwardonia (prawie połowa osób podróżujących w ramach Rodzinnej Niedzieli zdecydowała się na te kierunki).

Szczegóły oferty znajdują się na stronie Kolei Śląskich.