Strona główna » Wiadomości » Wydarzenia i targi » Rail-Flow: Droga do przyszłości kolejowych przewozów towarowych

Rail-Flow: Droga do przyszłości kolejowych przewozów towarowych

Redakcja
Mat. Rail-Flow

Rail-Flow stała się wiodącą firmą technologiczną oferującą rozwiązania SaaS i Platformy na rynku kolejowych przewozów towarowych. Jak to się wszystko zaczęło? Historia Rail-Flow rozpoczęła się w 2020 roku, kiedy jej założyciele – Dominik Fürste i Osman Akdemir, dostrzegli potrzebę ułatwienia i poprawy dostępu do kolejowych przewozów towarowych. Ich celem było zminimalizowanie barier wejścia dla transportu kolejowego i przeniesienie ładunków z drogi na kolej.

Dzięki innowacyjnym platformom i rozwiązaniom typu software-as-a-service, Rail-Flow zdobył ponad 350 klientów. Firma oferuje swoje rozwiązania zarówno dla konwencjonalnego transportu kolejowego, jak i rynku intermodalnego.

Platforma zarządzania zakupami i przetargami Rail-Flow – to rozwiązanie, które łączy wnioskodawców i dostawców usług trakcyjnych na jednym rynku. Ta przełomowa platforma umożliwia klientom transportu kolejowego znalezienie idealnego dostawcy usług transportowych dla swoich potrzeb. Firmy korzystając z platformy zyskują dodatkowy bezpłatny kanał sprzedaży i mogą w ten sposób produktywnie wykorzystać swoje wolne zasoby.

Rail-Flow ma już na swoim koncie imponujące sukcesy, które stały się możliwe dzięki wykorzystaniu różnych platform. Klienci transportu kolejowego są w stanie znaleźć optymalnego dostawcę usług transportowych dla swoich potrzeb i usprawnić procesy transportowe. Duże firmy jak VTG, Transwaggon, Belog, RheinCargo, InfraLeuna i wiele innych dołączyło już do społeczności Rail-Flow. Razem napędzają cyfrową transformację branży i tworzą nowe możliwości współpracy i rozwoju.

Rail-Flow z pasją rewolucjonizuje transport kolejowy i czyni go bardziej wydajnym, zrównoważonym i zoptymalizowanym. Firma jest w trakcie ekscytującej podróży pełnej innowacji i przełomów. Z niecierpliwością czeka na podróżowanie tą drogą razem ze swoimi klientami i partnerami, aby aktywnie kształtować przyszłość transportu kolejowego.

Okazją do poznania działalności Rail-Flow będzie udział w bezpłatnym webinarium „Nowe sposoby na lepszą widoczność i wzrost przychodów: nowa generacja zakupów i sprzedaży na kolei!”, które odbędzie się 18 lipca w godzinach 10:00-11:00.

Link do rejestracji na webinarium:

New Ways to Enhanced Visibility and Revenue Growth: Next-Generation of Rail Procurement and Sales!

 

Mat. Rail-Flow

 

Materiał partnera

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności