NaKolei.pl WiadomościPrzewozy pasażerskie Polski Tabor Szynowy chce sprzedać POLREGIO używane ezt-y

Polski Tabor Szynowy chce sprzedać POLREGIO używane ezt-y

Redakcja
Fot. Ilostan Pojazdów Trakcyjnych / Marcin Myszak

Tylko jedną ofertę otrzymało POLREGIO w przetargu na dostawę 9 sztuk używanych 3-członowych elektrycznych zespołów trakcyjnych z opcją na trzy kolejne składy. Złożył ją Polski Tabor Szynowy sp. z o.o. z ceną 89 298 000,00 zł brutto. Wpisuje się ona idealnie w szacunki zamawiającego, które określono właśnie na 89 298 000,00 zł brutto.

Jak pisaliśmy na łamach portalu NaKolei.pl pojazdy, w ramach zamówienia podstawowego powinny być dostarczone w dwóch turach:

  1. 6 szt. pojazdów w terminie do 30 czerwca 2022 r.
  2. 3 szt. pojazdów w terminie do 31 stycznia 2023 r.

Terminy, o których mowa powyżej obowiązują wykonawcę w przypadku gdy umowa zostanie zawarta do 30 kwietnia 2022 r. W przypadku gdy umowa zostanie zawarta w terminie późniejszym niż termin określony wyżej w ustępie, terminy dostarczenia pojazdów zostaną przesunięte o tyle dni, o ile później względem wspomnianego terminu została zawarta umowa. W takiej sytuacji wykonawca poinformuje zamawiającego o planowanym terminie dostarczenia pojazdu.

Natomiast w przypadku gdy zamawiający skorzysta z prawa opcji, wykonawca dostarczy pojazdy, stanowiące prawo opcji w terminie wskazanym w oświadczeniu informującym wykonawcę o skorzystaniu przez zamawiającego z prawa opcji, przy czym termin wyznaczony przez zamawiającego nie będzie krótszy niż 30 dni od dnia przekazania przez zamawiającego oświadczenia, o którym mowa powyżej.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności