NaKolei.pl WiadomościKolej jest dla ludzi POLREGIO z prezentem świątecznym dla dzieci z Domu Dziecka. „Wierzymy, że wśród dzieci uda zaszczepić się pasję do kolei”

POLREGIO z prezentem świątecznym dla dzieci z Domu Dziecka. „Wierzymy, że wśród dzieci uda zaszczepić się pasję do kolei”

Redakcja
Fot. POLREGIO

Święty Mikołaj spotkał przedstawicieli POLREGIO i prosił o przekazanie prezentu dla Domu Dziecka w Odporyszowie. Teraz podopieczni mogą bawić się makietą kolejową.

POLREGIO przekazało makietę kolejową na rzecz Domu Dziecka prowadzonego przez Stowarzyszenie SIEMACHA. Jest to jedna z największych organizacji w Polsce, która od 30 lat zajmuje się udzielaniu pomocy dzieciom i młodzieży. Stowarzyszenie od 2014 roku w Odporyszowie koło Tarnowa prowadzi nowoczesną placówkę, która łączy wychowanie, sport i terapię. To właśnie do tej placówki udali się z prezentem przedstawiciele POLREGIO, którzy przekazali go w postaci makiety kolejki elektrycznej.

Młodzi podopieczni z Domu Dziecka otrzymali w prezencie świątecznym makietę kolejki elektrycznej. Prezent wywołał wiele radości i pozytywnych emocji wśród najmłodszych – poinformowało POLREGIO.

Jak wskazuje Polregio, wierzą że prezent przyczyni się do zaszczepienia pasji do kolei wśród dzieci, a kto wie może i w przyszłości przewoźnik nie tylko będzie witał ich na pokładzie swoich pociągów, ale także na pokładzie swojego zespołu pracowników.

Podobne artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności